Rewolwer alarmowy BAS Voltran Ekol Viper 2.5'' Matte Black kal .22 Long Blanc498,00 zł
Brutto
Miesięczna rata od 13.27 zł

Ekol Viper 2.5” .22L, rewolwer alarmowy z lufą długości 2,5 cala na amunicję hukową bocznego zapłonu .22 long blanc/6mm long.

ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Broń alarmowa i sygnałowa bez zezwolenia

Rewolwer Ekol Viper 2.5” K-6L posiada świadectwo broni alarmowej i sygnałowej poświadczające, że nie jest on bronią palną, dzięki czemu jest dostępny w sprzedaży bez zezwolenia dla osób pełnoletnich.

Broń alarmowa postrzegana jest jako alternatywa dla broni palnej w sytuacjach zagrożenia.

Broń alarmowa 6 mm long.

Rewolwer Viper K-6L ładowany jest amunicją hukową bocznego zapłonu w kalibrze .22 long blanc / 6 mm long. Przedłużony nabój hukowy (long) daje mocniejszy, realistyczny huk wystrzału w stosunku do kapiszonów 6 mm short.

Kompaktowy rewolwer alarmowy

Lufa – 2,5” to najmniejszy rozmiar lufy stosowany w rewolwerach EKOL Viper. Zaletą krótkiej lufy jest niska waga oraz kompaktowy rozmiar urządzenia, ułatwiający jego przenoszenie i skracający czas potrzebny na dobycie rewolweru z kabury.

Dbając o wysoką jakość rewolwerów firma Voltran wykorzystuję technologię zbliżoną do stosowanej przy produkcji broni palnej. Metalowy szkielet gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania oraz oddaje realną wagę prawdziwej broni. Stalowa lufa oraz bęben gwarantują niezawodność podczas użytkowania. Wysoka jakość wykonania, niezawodność i dbałość o szczegóły to cechy wyróżniające rewolwery alarmowe EKOL Viper.

Szkielet rewolweru wykończony jest w kolorze matte black (pokryty czarną, matową powłoką).

Okładziny wykonane z wytrzymałego tworzywa ABS w kolorze czarnym. Wygodny pewny chwyt zapewniają profilowane wycięcia pod palce oraz ryflowana struktura okładzin.

Sześciostrzałowy rewolwer single action i double action.

Bęben sześcio nabojowy, w kal. .22 long blanc / 6 mm long jest wykonany jak w prawdziwym rewolwerze ze stali, co czyni z Vipera wierną replikę broni palnej. Zaopatrzony w ejector (wyrzutnik łusek) umożliwia szybkie i sprawne ich wyjęcie po oddaniu wszystkich strzałów. Zastosowanie przedłużonych nabojów kal. 6 mm long, zamiast amunicji krótkiej w kal. 6 mm short skutkuje głośniejszym i bardziej realistycznym wystrzałem.

DA/SA - dwa tryby pracy ułatwiają korzystanie z rewolweru. W trybie DA (Double Action) naciśnięcie spustu powoduje samonapięcie kurka i jego zwolnienie. W trybie SA (Single Action) użytkownik samodzielnie napina kurek, co skraca drogę spustu oraz zmniejsza siłę potrzebną do oddania strzału.

Zestaw zawiera:

- rewolwer alarmowy EKOL Viper 2.5" K-6L

- polimerową walizkę

- instrukcję w języku polskim


Dane techniczne:

Numer produktu: EKOL Viper 2.5" .22 Long Blank

Wykończenie: Matte Black/czarny matowy

Kaliber: .22 long blanc / 6 mm long

Ilość strzałów: 6

Mechanizm spustowy: SA (Single Action) / DA (Double Action)

Długość całkowita: 186.0 mm / 7.32"

Długość lufy: 63.5 mm / 2.5"

Wysokość: 139.0 mm / 5.47"

Szerokość: 42.0 mm / 1.65"

Waga: 750.0 g / 1.65 lb

Przyrządy celownicze: Tak

Okładziny: Czarne, ABS

Producent: Voltran, Turcja

1 Przedmiot

Opis

Kaliber
.22 / 6 mm (Long)
Stan
Nowy

Specyficzne kody