Fenix GL19R 1200 lm449,00 zł
Brutto
Miesięczna rata od 12.00 zł

Fenix GL19R to kompaktowa latarka taktyczna na pistolet o potężnym strumieniu światła 1200 lumenów, wyposażona port szybkiego ładowania USB-C, wskaźnik poziomu akumulatora, obustronny włącznik oraz montaż QD

ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Fenix GL19R - latarka 1200 lumenów do pistoletu

Fenix GL19R to kolejna latarka taktyczna w ofercie marki Fenix zaprojektowana z myślą o użytkownikach broni krótkiej. Dzięki dwóm adapterom szynowym latarka pasuje do większości pełnowymiarowych pistoletów z szyną Glock lub MIL-STD-1913. Lekka niskoprofilowa konstrukcja sprawia, że Fenix GL19R może być z powodzeniem stosowana podczas skrytego przenoszenia broni. Korpus Fenix GL19R wykonano z wytrzymałego aluminium A6061-T6 i wykończono techniką twardego anodowania typu HAIII. Ta trudnościeralna powłoka chroni aluminium przed utlenianiem i utwardza jego powierzchnie. Latarka spełnia wymogi klasy IP68, co oznacza, że jest odporna na wstrząsy, wilgoć (mocny deszcz, zachlapanie, pełne zanurzenie w wodzie) oraz przenikanie drobnych ciał kurzu, dlatego może być używana do zastosowań taktycznych. Obejma montażowa wyróżnia się zwiększoną odporność na odrzut. Trwałość montażu potwierdzono w testach zniszczeniowych, w którym latarka poddawana jest 10 000 prób wstrząsowych oraz symulacji 5000 strzałów ostrą amunicją. W latarce zastosowano mocną diodę Luminous SST40, soczewkę TIR oraz gładki odbłyśnik, które zapewniają skoncentrowane światło o strumieniu aż 1200 lumenów. Zasięg odbitego światła wynosi aż 210 m, co umożliwia skuteczną identyfikację celu, strzelanie na większym dystansie oraz skanowanie dużych przestrzeni.

Zgodnie z wymogami nowoczesnych latarek do broni, Fenix GL19R ma obustronny włącznik, który można wygodnie obsługiwać prawą lub lewą ręką. Zmiany tryby świecenia dokujemy poprzez pojedyncze kliknięcie włącznika. Włącznik Fenix GL19R działa także w trybie chwilowym, pozwala na szybki dostęp do stroboskopu, a po jego dłuższym przytrzymaniu (ponad 5 sekund) możemy aktywować blokadę, która zapobiega przypadkowemu włączeniu światła. Funkcjonalność latarki zwiększa funkcja pamięci. Po wyłączeniu i ponownym włączeniu latarki, sterownik automatycznie przywołuje ostatnio używany tryb świecenia. Do zasilania Fenix GL19R zastosowano akumulator ARB-L18-1100P. Fenix GL19R ma wbudowany port USB-C, który umożliwia ładowanie ogniwa bez potrzeby korzystania z dodatkowej ładowarki. Do ładowania wystarczy jedynie kabel USB-C (w zestawie) oraz źródło prądu np. power bank, laptop, komputer stacjonarny lub samochodowa ładowarka USB. Dzięki takiej funkcjonalności ogniowo możemy ładować za pomocą power banku, w podróży lub przy użyciu laptopa. Akumulator montowany jest od przodu latarki (po odkręceniu układu optycznego), dzięki czemu wymiana ogniwa nie wymaga ściągania latarki z broni. W latarce taktycznej GL19R zastosowano wskaźnik LED, który informuje użytkownika o poziomie rozładownia akumulatora. Boczna dioda w czasie rzeczywistym informuje o poziomie akumulatora. Funkcja jest dostępna wyłącznie podczas stosowania akumulatora ARB-L18-1100P.

Wskazania poziomu akumulatora:

   stałe światło zielone: 100-85%

   migające światło zielone: 85-50%

   stałe światło czerwone: 50-25%

   migające światło czerwone: 25-1%

Fenix GL19R to latarka do broni krótkiej, którą na tle konkurencji wyróżniają doskonałe parametry świata, przystępna cena, oraz wydłużony okres gwarancji. 

Cechy:

latarka taktyczna dedykowana do broni krótkiej

mocny emiter LED Luminus SST40 o żywotności 50 000 godzin

maksymalny strumień światła aż 1200 lumenów! 

zasięg do 210 m

2 poziomy jasności + światło strobo

kompatybilna z szynami Picatinny i Glock 

dźwignia szybkiego montażu QD

obustronny włącznik wygodny dla osób prawo i leworęcznych

korpus wykonany z wytrzymałego aluminium A6061-T6

trudnościeralne wykończenie techniką twardego anodowania typu HAIII

port szybkiego ładowania USB-C

diodowy wskaźnik poziomu baterii

klasa ochrony IP68

wygodny montaż baterii (od przodu)

W zestawie akumulator ARB-L18-1100P i kabel do ładowania.

Latarka pasuje do większości pełnowymiarowych pistoletów z szyną Glock lub MIL-STD-1913 (Picatinny).

Pasuje tylko do wybranych pistoletów compact m.in. Glock 36, Sig Sauer P229 i Springfield XD.

Nie pasuje do innych kompaktowych modeli firm Sig Sauer, Taurus, F&N, CZ, Springfield (Hellcat) i Smith & Wesson

Nie pasuje do pistoletów subcompact.

1 Przedmiot

Opis

Stan
Nowy

Specyficzne kody

1 inny produkt