Pistolet Beretta APX A13 300,00 zł
Brutto
Miesięczna rata od 88.32 zł

Produkt do nabycia jedynie w sklepie stacjonarnym po okazaniu stosownych dokumentów.

ilość
Dostępny na zamówienie

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

APX A1 to nowa generacja sprawdzonego przez służby mundurowe i przenosi sprawdzoną ergonomię i niezawodność rodziny APX na wyższy poziom dzięki zmianom wprowadzonym wysłuchując opinii wojskowych, funkcjonariuszy organów ścigania i strzelców taktycznych. Beretta APX A1 przeszła rygorystyczne testy programu MHS armii amerykańskiej i jest używana przez profesjonalistów w ponad 20 krajach.
Jeden z najlepszych w swojej klasie spust zapewnia lekką pracę mechanizmu spustowego, wyraźny punkt przełamania i szybki reset co razem daje idealny spust do dynamicznego strzelania.

Zamek fabrycznie przygotowany do pracy z celownikami mikrokolimatorowymi umożliwia łatwe dodanie szerokiej gamy  w celu szybszego namierzania celu i lepszego widzenia peryferyjnego, gdy ma to największe znaczenie.
Głęboko cięte agresywne nacięcia na zamku umożliwiają sprawne przeładowanie w każdych warunkach. Powłoka Aquatech Shield poprawia odporność na korozję i chemikalia, natomiast czarna szczerbinka i trytowa muszka dają możliwość szybkiego zgrania przyrządów w każdych warunkach oświetleniowych.
Dźwignia zatrzymania zamka i przycisk odłączenia magazynka z możliwością obustronnego montażu pozwalają strzelcom prawo i leworęcznym w łatwy sposób skonfigurować broń do osobistych preferencji.
Nowa struktura i kształt chwytu zapewniają ulepszony chwyt w każdych warunkach. Ulepszona ergonomia obejmuje wyżej podciętą osłonę spustu, dłuższą ostrogę i modułowe nakładki chwytu pozwalające dostosować chwyt do wielkości dłoni strzelca. Wszystkie te cechy pomagają zmaksymalizować powierzchnię chwytu zapewnić wyższy chwyt co daje bardziej naturalną pozycję strzelania i lepszą kontrolę odrzutu.
Specyfikacja:
System: Bijnikowo-igliczny

Długość lufy (mm): 108

Kaliber: 9mm

Szerokość chwytu: 26,9mm

Pojemność magazynka: 10 - 15 - 17

Wysokość (mm): 142

Długość (mm): 190

Szerokość (mm): 33.1

Długość linii celowania: 155

Waga z pustym magazynkiem (g): 820
 
 

Beretta

Opis

Kaliber
9x19mm
Stan
Nowy

Specyficzne kody

Nowy

16 inny produkt